DENİZLİ ADLİ YARGI ADALET KOMİSYONU BAŞKANI SAYIN HALİL ORTAKÖY EMEKLİYE AYRILDI
26.10.2021

 

T.C. 
DENİZLİ
CUMHURİYET BAŞSAVCILIĞI 
Medya İletişim Bürosu 

 

 

DENİZLİ ADLİYESİ
ADLİ YARGI ADALET KOMİSYONU BAŞKANI SAYIN HALİL ORTAKÖY EMEKLİYE AYRILDI

 

      Denizli Adliyesi’nde görev yaparken emekliye ayrılan Denizli Adli Yargı Adalet Komisyonu Başkanı Halil ORTAKÖY, meslektaşları ve adliye personeli tarafından düzenlenen törenle adliyeye veda etti.
     Denizli Adliyesi protokol alanında düzenlenen veda törenine, çok sayıda Hakim ve Cumhuriyet Savcısı ile adliye personeli katıldı. Törende konuşan Denizli Cumhuriyet Başsavcısı Burhan BÖLÜKBAŞI, Denizli Adliyesi ve yargı camiasının çok değerli bir yargı mensubunu uğurlamanın burukluğunu yaşadıklarını ve adliyemiz adına yaptıkları hizmetlerinden dolayı şükranlarını ifade ederek, emeklilik yaşamında sağlık, mutluluk ve başarı dileklerini ileterek çiçek takdiminde bulundu.  
    Emekliye ayrılan Denizli Adli Yargı Adalet Komisyonu Başkanı Halil ORTAKÖY, görevi boyunca yargının bağımsızlığı ve tarafsızlığı ilkelerine bağlı kaldığını, yasaların gerektirdiği şekilde vicdanıyla karar verdiğini belirterek, töreni düzenleyen Denizli Cumhuriyet Başsavcısı Burhan BÖLÜKBAŞI başta olmak üzere, Hakim ve Cumhuriyet Savcıları ile adliye personeline teşekkürlerini iletti. 

 

          

Adres

Denizli Adalet Sarayı 29 Ekim Bulvarı No:1 Merkezefendi/DENİZLİ

Telefon

(0258) 377 55 03

E-Posta

abbdenizlicbsisaretadalet.gov.tr